بليط هواپيما

خريد اينترنتي بليط هواپيما

تخته سواري آتش‌فشاني در نيكاراگوئه

نيكاراگوئه با ۶ ميليون جمعيت، بزرگ‌ترين كشور آمريكاي مركزي و با پايتخت ماناگوآ از كشورهاي غني، باشكوه و مملو از جذابيت‌هاي گردشگري و ديدني است. با خريد بليط هواپيما  نيكاراگوئه خواهيد ديد كه اين كشور براي هر سليقه‌اي جاذبه مخصوص دارد. سواحل اقيانوس آرام، جنگل، تنوع جانوري، درياچه، آبشار، آتش‌فشان فعال، شهرهاي تاريخي و مردم مهربان و خونگرم از دارايي‌هاي نيكاراگوئه محسوب مي‌شوند.

تجربه متفاوت تخته سواري آتش‌فشاني در نيكاراگوئه

نيكاراگوئه از مقاصد مهم گردشگري در آمريكا است كه مسافران مي‌توانند سفر بدون نياز به ويزا و تنها با خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه را تجربه كنند و از جزاير چشم‌گير و ديگر اماكن ديدني آن لذت ببرند و سفري هيجان‌انگيز را تجربه كنند.

سرو نگرو

با تهيه بليط هواپيما نيكاراگوئه و سفر به آن حالا نوبت ديدار از سرو نگرو (Cerro Negro) است كه در منطقه‌اي روستايي در ۲۵ كيلومتري شمال شرقي لئون قرار دارد و تاريخ شكل‌گيري آن به آوريل ۱۸۵۰ مي‌رسد. اين آتش‌فشان از آن موقع تا الان يكي از فعال‌ترين آتش‌فشان‌هاي نيكاراگوئه بوده است. سرو نگرو بزرگ‌ترين مخروط خاكستر است و چون سياه‌رنگ است، آن را تپهٔ سياه يا كوه سياه مي‌نامند. دامنه‌هاي اين آتش‌فشان شيب‌دارند و به دليل فعاليت‌هاي مداوم آتش‌فشاني عاري از هرگونه پوشش گياهي اند.

كلمه‌ي آتش‌فشان در زبان انگليسي (volcano) است كه در اصل از اسم الهه‌ي رومي آتش (Vulcan) گرفته‌شده است. ورزش خطرناك تخته سواري روي آتش‌فشان در سال ۲۰۰۴، در سرو نگرو اختراع شد.

باوجود اينكه سالانه بيش از 1 ميليون گردشگر به اين كشور مي‌روند اما نيكاراگوئه هنوز هم سرزميني ناشناخته است. اگر شما هم جزو نفراتي هستيد كه به دنبال سفرهاي هيجان‌انگيز هستند، پيشنهاد ما خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه است.

تخته سواري بر روي كوه آتش‌فشاني “سرو نگرو” گردشگران زيادي را به‌سوي نيكاراگوئه مي‌كشاند. هتل‌هاي جديد و چشمه‌هاي آب‌معدني نيز سبب گذران تعطيلاتي عالي خواهد بود و مكاني جذاب و جالب براي گردشگراني است.

شايد بعضي‌هايتان در مورد ورزش تخته سواري يا اسكي روي شن مواردي را شنيده‌ باشيد كه اين فعاليت در اطراف آتش‌فشان انجام مي‌گيرد و مي‌توانيد با خريد بليط هواپيما و رفتن به اين مكان هيجان خود را بالاتر ببريد و تمام عمر در ذهنتان حك شود.

اسكيت سواري

شما كه به اسكيت سواري علاقه داريد، پس بهتر است اسكيت را در دهانه آتش‌فشان امتحان كنيد! كوه آتش‌فشاني فعال سرو نگرو يك امروزه به‌صورت شبانه‌روزي محلي براي اسكيت سواري آتش‌فشاني تبديل گشته واست. شما مي توانيد با سوارشدن يا خوابيدن روي تخته چوبي از شيب پايين بياييد. ابتدا بايد با خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه برويد و از كوه ۲۳۸۸ فوتي و صخره‌هاي لغزان بالا برويد و سپس مانند اسكي‌بازها روي تخته‌ها ايستاده و يا روي آن دراز بكشيد و با سرعت ۳۰ كيلومتر در ساعت به پايين برويد، كه حدود يك ساعت طول مي‌كشد، مطمئناً براي اينجا رفتن بايد قلبي قوي داشته باشيد.

آرني يكي از اولين نفرات هيئت‌مديره آتش‌فشان در سال 2004 به همراه پسر دوساله‌اش، دياگو به اين ماجراجويي پرداختند. امروزه نيز گروه‌هاي گردشگري خوبي براي صعود به اين آتش‌فشان وجود دارند. بعد از خريد بليط هواپيما و رسيدن به آنجا پيشنهادي به شما دارم كه سعي كنيد در اوايل صبح برويد، چون لئون منطقه‌اي بسيار گرم است، در ساعات ديگر از روز آفتاب اذيتتان مي‌كند. ديدن مسير بازگشت زماني كه به بالا مي‌رسيد، وحشتناك است.

علاوه بر خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه بايد كوله‌پشتي نيز به همراه داشته باشيد كه شامل آرنج‌بند، زانوبند و بند سورتمه باشد. مطمئن شويد كه تن‌ها آب قبل از صعود نوشيده‌ايد و بطري ديگري هم به همراه داريد. كفش‌هاي مناسبي پوشيده و بندهايش را محكم بسته‌ايد. (جوراب هم شديداً توصيه مي‌شود)

در CNN فهرستي از مناطق آورده شده كه قبل از مرگ بايد تجربه كنيد، قطعاً تخته سواري در كوه آتش‌فشان يكي از اين‌هاست. مسير صعود تا آتش‌فشان داراي منظره بسيار ديدني و پرپيچ‌وخم است. بسيار مراقب باشيد كه در اين منطقه به‌شدت باد مي‌وزد. چون اقدامي خطرناك است، با گوش دادن به راهنماي خود و نگه‌داشتن دستمال مقابل صورت خود لذت خواهيد برد. عكس گرفتن در اين شرايط به‌هيچ‌عنوان فراموش نشود.

آتش‌فشان نيكاراگوئه چون در هر شرايطي وجود دارد، از فعال گرفته تا آرام، مهاجران اسپانيايي اوليه از اينجا به‌عنوان “دروازه دوزخ” ياد مي‌كنند، داراي حفره‌هاي آرام، باشكوه، سبز است. شما مي‌توانيد روي دامنه پياده‌روي كنيد، در درياچه‌هايش شنا كرده و از لبه به عمق آتش زيرچشمي نگاه كنيد. اما مطمئن باشيد يكي از بهترين راه‌هاي كشف زيبايي اين آتش‌فشان اسكي است. پس هنگام خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه اسكي روي برف و شن را فراموش كرده، اين ورزش پرماجرا را تجربه كنيد.

در روزهاي گذشته، مردم محلي از آتش‌فشان با تشك‌هاي قديمي يا اسكي بوردها عبور مي‌كردند. اين روند چند سال پيش با اختراع اسكي روي ماسه شروع شد. ماجراجويي در اين موارد بجاي آدرنالين بيشتر، سرگيجه مي‌آورد.

همان‌طور كه مسير را ادامه مي‌دهيد، گاز از پايين ديده مي‌شود، بوي غليظ گوگرد به مشام مي‌رسد. چون گازها سمي هستند، بازديدكنندگان تنها به مدت پنج دقيقه مي‌توانند آنجا بمانند. با خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه گامي مهم برمي‌داريد تا هيجان واقعي را با زيرچشمي نگاه كردن به دود سياه و لبه پايين و دهانه اعماق تيره و قرمز استخر گدازه‌هاي پرسوزش و منظره فوق‌العاده‌اي از درياچه نيكاراگوئه، درياچه تاهو و بخار و بوي گوگرد با خارج شدن گازها از سوراخ‌هايي كه در زمين با چشم‌اندازي عالي را تجربه كنيد.

ر اين آتش‌فشان بسيار فعال، شما مي‌توانيد سه مايل راه برويد و يا ميني‌بوسي از مركز تحقيق آتش‌فشان (كه چندين صفحه‌نمايش از محيط‌زيست، تاريخ و جغرافيا را دارد) تا گدازه‌هاي دهانه سانتياگو را نشان دهد، كرايه كنيد.

منبع: خريد اينترنتي بليط هواپيما

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/5/8  | ۰۸ | flightticket

در سفر به نروژ چه كارهايي نكنيم

خريد بليط هواپيما نروژ و سفر به اين شهر گران بسيار مهم است و باعث مي‌شود با خيال راحت‌تري برنامه‌هاي خود را بچينيد. اين موارد مخصوصا براي كساني كه بار اول به نروژ سفر مي‌كنند، كمك بسيار خوبي خواهد بود.

براي اينكه كمي با فرهنگ كشور نروژ آشنا شويم و بدانيم چه كارهايي را انجام ندهيم تا برايمان دردسر ايجاد نشود اين مقاله را در ادامه قسمت اول بخوانيد. قسمت اول مقاله بليط هواپيما  نروژ و بايدها و نبايدهاي آن را بخوانيد.

بايدها و نبايدها در سفر به نروژ

در ادامه مطلبي كه درباره نبايدهاي نروژ ارائه كرده بوديم، موارد ديگري را هم به آن ليست اضافه مي‌كنيم كه اطلاع از آن‌ها قبل از خريد بليط هواپيما نروژ و سفر به اين شهر گران بسيار مهم است و باعث مي‌شود با خيال راحت‌تري برنامه‌هاي خود را بچينيد. اين موارد مخصوصا براي كساني كه بار اول به نروژ سفر مي‌كنند، كمك بسيار خوبي خواهد بود.

از كيوسك خريد نكنيد

درست است كه با خريد بليط هواپيما نروژ به يكي از كشورهايي مي‌رويد كه غذاهاي بسيار خوشمزه‌اي دارند ولي وقتي خيلي گرسنه هستيد از هيچ كيوسكي خريد نكنيد، كيوسك‌ها خوراكي‌ها را سه برابر گران‌تر مي‌فروشند. وقتي سوپرماركت به اندازه كافي در سطح شهر وجود دارد لزومي ندارد از كيوسك‌ها خريد كنيد و مي‌توانيد آدرس نزديك‌ترين سوپرماركت‌ها را افراد محلي بپرسيد.

قارچ‌هاي خودرو را نخوريد

نروژ پر از قارچ‌هاي ريز و درشت است، يعني امكان ندارد در طول سفر خود اين قارچ‌هاي به ظاهر خوشمزه را نبينيد. فكرش را بكنيد همين قارچ‌ها جان چند نفر را تا به حال گرفته‌اند، پس جداً از كندن و خوردن آن‌ها پرهيز كنيد. در همه سايت‌هاي گردشگري قبل از خريد بليط هواپيما نروژ چنين اطلاعات و هشدار‌هايي نوشته شده و بايد به آن‌ها توجه كنيد تا خدايي نكرده خاطره تلخي از سفر داشته نباشيد.

چانه نزنيد

حتماً هنگام تصميم‌گيري درباره مقصد سفر خود نسبت به گران بودن هزينه‌هاي نروژ آگاهي داشته‌ايد. همان‌طور كه قبلاً گفتيم نروژ كشور لوكس‌پسندان عزيز است. همه‌چيز در نروژ قيمت‌هاي باورنكردني دارد ولي خب با اطلاع از اين موضوع مي‌توانيد با برنامه‌ريزي بليط هواپيما نروژ را بخريد و سفر خود را مقرون به صرفه كنيد. بهتر است در هنگام خريد از پاساژها و مغازه‌هاي نروژ به فكر چانه زدن نباشيد چون اينكار در نروژ معنايي ندارد و كلا دوست ندارند گردشگران در مورد قيمت‌هاي گران و سرسام‌آور اجناس انتقاد كنند، قيمت‌ها هميشه روي اتيكت‌ها نوشته شده‌اند.

نروژي‌ها دوست ندارند صميمي شوند

نروژي‌ها فقط با دوستان صميمي و خويشاوندان خود دست مي‌دهند ولي به اين معني نيست كه اگر با آن‌ها دست بدهيد با شما دعوا كنند، فقط خوششان نمي‌آيد و بهترين راه حل اين است كه كلاً با آن‌ها دست ندهيد. صميميت آن‌ها به اين موضوع محدود نمي‌شود، مثلاً وقتي سوار اتوبوس مي‌شويد جاهاي خالي زيادي را مي‌بينيد كه بهتر است تا جاي ممكن در صندلي كناري نروژي‌ها ننشينيد؛ نروژي‌ها معمولاً روي دو صندلي مي‌نشينند و اگر هم نشستيد، سر صحبت را با آن‌ها باز نكنيد مگر اينكه خودشان علاقه‌مند به صحبت باشند. معني گفته‌هاي ما اين نيست كه آن‌ها خشن هستند و اصلاً اهل صحبت و خوش‌وبش نيستند، فقط به حريم شخصي زياد اهميت مي‌دهند.

قوانين رانندگي را رعايت كنيد

جريمه‌اي كه براي كوچك‌ترين قانون‌شكني در اين كشور پرداخت مي‌كنيد خيلي خيلي زياد است، تا جايي كه مي‌توانيد خودتان رانندگي نكنيد ولي در صورتي كه مجبور به اين كار شديد، حتي در مواقع اورژانسي از چراغ‌قرمز عبور نكنيد و جاهايي كه چراغ راهنما نباشد هر طور كه دلتان مي‌خواهد رانندگي نكنيد. فرهنگ رانندگي كشورهاي آسيايي و اروپايي بسيار متفاوت است و آن‌ها به اين مسئله خيلي اهميت مي‌دهند، شما هم بايد قبل از خريد بليط هواپيما نروژ و سفر به اين كشور يا اقامت در آن، اين موضوع را درنظر بگيريد.

چمدان‌هاي بزرگ با خود نبريد

سفر با وسايل زياد و حمل و جابه‌جايي آن‌ها بيش‌تر باعث دردسر است تا راحتي و براي همين كوله‌پشتي بهترين گزينه براي حمل اين وسايل مي‌باشد. خودتان كه مي‌دانيد اگر چمدان‌هاي بزرگ و سنگين به همراه داشته باشيد مجبوريد آن‌ها را روي زمين بكشيد، اما كوچه پس كوچه‌ها و پياده‌روهاي نروژ سنگ چين است و كشيدن چمدان روي آن‌ها تقريباً غيرممكن است مگر اينكه چرخ چمدان‌هايتان بسيار بزرگ باشد. خود نروژي‌ها از اندازه‌هاي مختلف كوله‌پشتي براي سفرهايشان استفاده مي‌كند، مخصوصاً خانم‌ها بايد بليط هواپيما نروژ را با رعايت اين مسئله خريداري كنند و خودشان را به سفر با كوله‌پشتي عادت دهند.

از خيابان “Karl Johans” چيزي نخريد

يكي از شلوغ‌ترين و پرشورترين خيابان‌هاي پايتخت نروژ خيابان “Karl Johans” است كه كلوپ‌هاي موسيقي، كافه‌ها و رستوران‌هاي متنوع، مراكز خريد و هتل‌ها در آنجا قرار دارند. با اينكه نشاط و جريان پرشور زندگي در اين خيابان ديدني است اما اين‌طوري تصور كنيد كه پول‌هايتان در اين خيابان آب مي‌شوند و زير زمين مي‌روند يا دود مي‌شوند. پس از خريد بليط هواپيما نروژ و آمدن به اين خيابان، با وضعيت قيمت غذاها و مراكز خريد اين خيابان چاره‌اي نداريد جز اينكه صرفاً به تماشاي جذابيت اين نقطه از شهر بنشينيد.

در فصل زمستان به نروژ نرويد

توصيه ما به شما گردشگران عزيز اين است كه بليط هواپيما نروژ را براي روزهاي سرد زمستاني رزرو نكنيد، حتي اگر به اسكي و مسابقات هيجان‌انگيزش علاقه داريد سفر خود را به تابستان، روزهاي آخر پاييز يا اواخر زمستان موكول كنيد. اسكي سرگرمي مورد علاقه نروژي‌هاست و حتي در تابستان هم مي‌توانيد به اين منظور به نروژ برويد چون دماي هوا در زمستان به اندازه‌اي پايين است كه تصورش از ذهن كساني كه بار اول به نروژ سفر مي‌كنند، دور است، علاوه بر سردي هوا سفر در زمستان پرهزينه‌تر خواهد بود.

با لباس‌هاي نازك سفر نكنيد

يكي از كشورهايي كه هر لحظه از سفرتان ممكن است با شرايط جوي نامناسب روبرو شويد، نروژ مي‌باشد كه حتماً گرم‌ترين لباس‌هاي كمدتان به درد حضور در اين كشور مي‌خورد. پس از اينكه بليط هواپيما نروژ خريديد، براي اينكه در سفر خود غافلگير نشويد و مجبور نباشيد كه با هزينه زياد لباس‌هاي گرم را از مغازه‌هاي گران نروژ خريد كنيد، لباس‌هاي گرم را براي سفر جدا كنيد.

منبع: خريد اينترنتي بليط هواپيما

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/5/8  | ۰۸ | flightticket

بليط هواپيما در سفر بزرگ

حقايق جالب هواپيمايي در تهيه  بليط هواپيما  و نكات جالب سفر با هواپيما مي تواند بسيار متفاوت باشد. فرودگاه براي خيلي از مسافران با خريد كردن و گذران وقت تا زمان سوار شدن به هواپيما گره خورده است. اما جالب است اگر بدانيد كه براي بعضي ها فرودگاه جايي براي خوابيدن است. آنهايي كه اسباب سفرشان در يك كوله خلاصه مي شود، براي صرفه جويي در هزينه هاي اقامتشان و تهيه ترجيح مي دهند شب را در فرودگاه سپري كنند. يا حتي برخي مسافران كه فوبياي جاماندن از پرواز دارند، با خوابيدن در فرودگاه مشكلي ندارند. اما اينكه چگونه مي توان شب را در جايي مانند فرودگاه به صبح رساند، سئواليست كه  هم مشتاق دانستن آن است.

آمادگي داشته باشيد

به احتمال زياد فرودگاه هايي هستند كه به شما اجازه يك شب اقامت را نخواهند داد. اول خوب تحقيق كنيد كه آيا فرودگاه مورد نظر شما ۲۴ ساعت شبانه روز باز است يا خير؟ اگر باز نيستند، خود را براي هر چيزي آماده كنيد. زيرا در رزرو كردن هتل جايي ندارد و حداقل نام يك اقامتگاه را در ذهن داشته باشيد كه بتوانيد يك شب را در آنجا سپري كنيد.

 

بهترين نقطه فرودگاه را پيدا كنيد

ابتدا دوري در فرودگاه بزنيد و بهترين نقطه را براي خواب پيدا كنيد. بدون شك علاقه اي نداريد كه خيلي نزديك سرويس هاي بهداشتي، باجه هاي چك اين و ديگر قسمت هاي پرتردد باشيد. اگر به تنهايي سفر مي كنيد، نزديك ساير مسافران بخوابيد. در اين صورت حواستان به يكديگر خواهد بود و حتي ممكن است دوست هم پيدا كنيد. گاهي اوقات بهتر است كه سالن هاي ورود را چك كنيد، شايد نسبت به سالن هاي خروجي جاي بهتري باشند. مي توانيد از بخش حراست در مورد بهترين جاي فرودگاه سئوال كنيد. بدون شك شما اولين كسي نيستيد كه در فرودگاه مي خوابيد و آخرين هم نخواهيد بود. كارمندان فرودگاه به اين موضوع عادت دارند و اگر خيلي صريح از آنها در مورد بهترين نقطه بپرسيد، به شما خواهند گفت.

 

چشم بند خود را همراه داشته باشيد

يكي از دشواري هاي خوابيدن در فرودگاه، فرار از نور مهتابي هاست. اين لامپ ها در تمام طول شبانه روز روشن هستند و قرار نيست فقط براي شما خاموش شوند. بنابراين براي فرار از نور اين لامپ ها، چشم بند خود را همراه داشته باشيد. چشم بند مي تواند تفاوت بين يك خواب اندك و يك خواب عميق را به خوبي به شما ثابت كند.

 

هدفون هم به كار شما خواهد آمد

هدفون ها راه بسيار خوبي براي مقابله با صداهاي محيط اطراف هستند. آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب كنيد(ترجيحا ملايم باشد) و به خواب برويد(مطمئن باشيد كه تلفن همراه يا MP3 خود را مخفي كنيد. قطعا نمي خواهيد وقتي بيدار شديد ببينيد كه هدفون شما به چيزي وصل نيست!

 

از پتو يا يك روانداز استفاده كنيد

استفاده از پتو و يا روانداز باعث خواهد شد كه فكر كنيد در تخت خود و زير پتو هستيد. برخي از فرودگاه ها تهويه هاي خود را خاموش نمي كنند و ممكن است باعث شود شب احساس سرما كنيد.

 

آب و غذا همراه خود داشته باشيد

بيشتر مغازه ها در شب بسته هستد و ممكن است خريدن غذا يا آب خيلي طول بكشد. شيريني ها منابع خوبي براي تأمين انرژي روزانه و غلبه بر گرسنگي به شمار مي روند. اگر با قرص خواب هم مشكلي نداريد، يك بسته از آن را هم كنار كيف غذاي خود جا دهيد.

 

روي كيف تان بخوابيد

اگر روي كيف خود بخوابيد هم مي توانيد مانع به سرقت رفتن آن شويد و هم اينكه يك بالش انعطاف پذير براي خودتان تهيه كنيد.

 

خودتان را سرگرم كنيد

خوابيدن در يك فرودگاه مي تواند كمي خسته كننده به نظر برسد. پس اگر تنها سفر مي كنيد و خواب به چشمانتان نمي آيد، مطمئن شويد كه ابزارهاي كافي براي سرگرم كردن خود همراهتان است. اين ابزار مي تواند كتاب، موسيقي يا حتي يك فيلم در تبلت و يا تلفن همراه شما باشد. هيچ چيزي كلافه كننده تر از بي حوصلگي آن هم ساعت ۳ نيمه شب نيست.

 

اندكي نقش بازي كنيد

ممكن است پرسنل فرودگاه شما را بيدار كرده و از شما بخواهند آنجا را ترك كنيد. اگر اين اتفاق برايتان افتاد، كافيست اندكي نقش بازي كنيد. طوري وانمود كنيد كه گويي واقعا دلتان نمي خواسته آنجا باشيد اما چاره ديگري نداريد. خيلي كم پيش خواهد آمد كه در اين صورت شما را تنها نگذارند.

 

لباس مناسب بپوشيد

لباس راحت بپوشيد. اگر فكر مي كنيد سردتان خواهد شد، تا آنجا كه ممكن است، چند لايه لباس بپوشيد. چند لايه پوشيدن باعث مي شود با خوابيدن روي كف سفت و سرد زمين هم مشكلي نداشته باشيد.

 

منبع: خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/4/24  | ۰۷ | flightticket

نكات جالب هواپيما قسمت دوم

حقايق جالب هواپيمايي در تهيه  بليط خارجي ارزان   ؛ هواپيما و مسافرت هوايي امروزه بيش از پيش جاي خود را در زندگي ما باز كرده است و بدون آن سفر به بسياري مكان ها امكان پذير نخواهد بود. بسياري از افراد وقتي مي خواهند براي سفري برنامه ريزي كنند قبل از هرچيز در مورد بليط هواپيما  تحقيق مي كنند. خيلي از ما بارها با هواپيما سفر كرده ايم و به اين نوع سفر عادت كرده ايم. اما با اين حال، حتي كساني كه دائما از هواپيما براي مسافرت استفاده مي كنند نيز از بسياري حقايق جالب هواپيمايي بي خبرند. در اين مطلب قصد داريم به معرفي ۱۸ حقيقت جالب در مورد هواپيما و مسافرت هوايي بپردازيم. اكثر مسافران از اين حقايق جالب اطلاعي ندارند و دانستنشان مي تواند بسيار جالب و آموزنده باشد.

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/4/20  | ۱۱ | flightticket

نكات جالب در سفر با هواپيما

براي خريد بليط هواپيما  و پرواز با يك غول آهني به همان اندازه كه راحت و لذت بخش است، از هيجان و اضطراب نيز تهي نيست. اين اضطراب وقتي بيشتر مي شود كه ندانيد وسيله اي كه با آن سفر مي كنيد، چه ويژگي هايي دارد. در خريد بليط خارجي ارزان قيمت  و استفاده از هواپيما اگرچه قرار نيست همانقدر كه شما از ماشين شخصي تان شناخت داريد، در مورد هواپيماها هم بدانيد. اما دانستن نكاتي كلي در مورد اين پرنده هاي غول پيكر شايد براي شما هم جالب باشد.

هواپيماها به گونه اي طراحي شده اند كه در مقابل رعد و برق مقاوم باشند

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/4/20  | ۱۱ | flightticket

خريد بليط چارتر هواپيما

هنگامي كه تصميم به مسافرت با بليط خارجي ارزان گرفتيد، فرقي نمي كند كه به يك  سفر تفريحي ميرويد ويا كاري ، اولين فكري كه به هنگام خريد بليط خارجي به ذهن تان خطور مي كند ، خريد بليط چارترهواپيما است . ما  در تيك بان با ارائه اطلاعات كامل در اين زمينه در كنار شما هستيم تا سفري ايمن وخوب داشته باشيد .

بليط هواپيما چارتر چيست؟

بد نيست قبل پرداختن به قيمت بليط هواپيما از هر چيزي در مورد معني كلي چارتر هم اطلاعاتي داشته باشيم .واژه چارتر(charter) به معني دربست اجاره دادن است. در واقع  نوعي خدمات به معني اجاره كردن كلي است كه قسمتي از اتاقهاي يك هتل، صندلي هاي يك هواپيما، قطار، اتوبوس  … و يا به صورت يك جا اجاره داده شده مي شود. ومفهوم آن فقط منحصر به خريدبليط هواپيما نيست بلكه در موارد ديگري  نيز كاربرد دارد .اما از آنجا كه قصد داريم در مورد سفرهاي هوايي و بليط چارتر هواپيما  صحبت كنيم،  فقط به آن بسنده مي كنيم .

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/4/17  | ۰۸ | flightticket

خريد بليط هواپيما در زمان هاي متفاوت

بهترين زمان خريد بليط هواپيما براي كساني كه هميشه چمدان هايشان براي سفر بسته است، چند ساعت قبل از پرواز در مقصد مورد نظر است. چون در اين چند ساعت، ايرلاين ها و شركت هاي فروشنده بليط خارجي ارزان قيمت ، تا جايي كه توانسته اند، با قيمتهاي پيشنهادي خود، بليط هايشان را كم و بيش به فروش رسانده اند و تا حدي از اين بليط ها، به فروش نرسيده است كه بايد تا قبل از فرا رسيدن زمان حركت هواپيما، به هر روش و ترفندي كه شده، اين ظرفيت تكميل شود.

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/4/17  | ۰۸ | flightticket

تهيه بليط هواپيما به صورت آنلاين و قوانين آن

قوانين زمان در سفرهاي هوايي چيست؟

پرواز با هواپيما قوانين نانوشته فراواني دارد. از بهترين زمان خريد بليط خارجي ارزان گرفته تا بهترين روزهاي سال براي پرواز و بهترين زمان رزرو بليط هواپيما ، همگي از قوانيني هستند كه سفرهاي هوايي را براي شما راحت تر مي‌كنند.يكي از اين قوانين مهم و نانوشته انتخاب بهترين زمانِ روز براي پرواز مي باشد . اگر جزو كساني هستيد كه از تأخير، دست اندازهاي هوايي، شلوغي فرودگاه و تلف شدن زمان مفيد خود در فرودگاه مي‌ترسيد، بهتر است اين مطلب را بخوانيد تا راه حلي براي ترس‌هايتان پيدا كنيد.

يكي از مواردي كه مي‌تواند مشكلات فوق را تا حد زيادي براي شما حل كند، انتخاب بهترين زمان روز براي پرواز است.

جالب است بدانيد كه تجربه نشان داده پروازهاي صبح زود به دليل كم بودن مشكلات آب و هوايي، كمتر دچار نوساناتي چون دست اندازهاي هوايي مي‌شوند و به موقع به مقصد مي‌رسند. پس عموما در پروازهاي صبح زود خبري از تأخيرهاي طولاني مدت مانند پروازهاي وسط روز نيست.

ديگر برتري مهم پرواز هاي صبح زود اين است كه به دليل كم طرفدار بودن، معمولا قيمت بليط هواپيما ارزان تري نسبت به پروازهاي ديگر دارند. اين موضوع علاوه بر فراهم كردن امكان خريد بليط براي مقاصد گوناگون به طور مثال براي استانبول و تهيه بليط استانبول ، سبب مي شود صبح زود فرودگاه خلوت‌تر باشد و وقت‌تان در صف گيت تحويل بار و بازرسي بدني تلف نشود.

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/3/29  | ۱۰ | flightticket

تهيه بليط هواپيما براي سفر با هدف هاي متفاوت

در اين مقاله به ترفندهايي براي خريد بليط هواپيما ارزان قيمت اشاره كرده ايم با ما همراه باشيد .

از مزاياي موتورهاي جستجو استفاده كنيد

موتورهاي جستجو براي مقايسه قيمت‌هاي شركت‌هاي مختلف بسيار عالي هستند. نكته جالب اين است كه معمولاً درصدي از هزينه را به خاطر تبليغي كه براي شركت‌هاي هواپيمايي مي‌كنند به قيمت بليط اضافه مي‌كنند. توصيه‌اي مفيد: سراچه‌هايي را چك كنيد كه درصدي به مبلغ اصلي بليط اضافه نمي‌كنند تا بتوانيد در تهيه بليط خارجي ارزان قيمت هواپيما موفق عمل كنيد.

زمان خريد بليط را بدانيد

از يك لوكيشن قلابي استفاده كنيد.

برخي شركت‌هاي هواپيمايي با توجه به مكاني كه بليط‌ها از آن خريداري مي‌شود قيمت‌هايشان متفاوت است. بنابراين قيمت بليط‌ها بر اساس جايي است كه از آن بليط را مي‌خريد. اين مورد بيشتر براي بليط‌هاي داخلي صدق مي‌كند، مثلاً بليطي از بانكوك به يانگمي. اگر اين بليط را از آمريكا بخريد، خيلي گران‌تر خواهد بود نسبت به اينكه آن را از تايلند بخريد. با يك ترفند هك ساده اينترنتي براي خريد بليط هواپيما اينترنتي از تيك بان از اين مسئله جلوگيري كنيد : به‌راحتي مي‌توانيد لوكيشن كشور خود را در وب‌سايت شركت هواپيمايي تغيير دهيد. بعضي‌اوقات با اين كار زبان سايت هم‌تغيير مي‌كند و برخي اوقات هم‌تغيير نمي‌كند. اما بايد بدانيد كه مترجم گوگل را براي همين مواقع ساخته‌اند! شما مي‌توانيد اطلاعات بيشتري را در مورد تغيير دادن لوكيشن و همچنين تعيين قيمت بليط‌ها پيدا كنيد مي‌توانيد راه‌هاي تهيه بليط هواپيما ارزان را هم امتحان كنيد.

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/3/27  | ۱۰ | flightticket

تهيه بليط استانبول در اينترنت

يكي از مشكلات هميشگي براي من و شمايي كه اهل سفريم فكر كردن به مقدمات سفر است.  به طور مثال براي سفر به استانبول بايد بليط رفت و برگشت استانبول چارتر را تهيه نمود كه بتوان هزينه هاي جانبي سفر را كاهش داد. همچنين چيزهايي مثل چمدان بستن، برنامه‌ريزي، فكر كردن به كارهايي كه قرار است در طول سفر بكنيم و مثل رزرو هتل يا خريد بليط هواپيما . دوست داريم از همان‌جايي كه نشسته‌ايم و با چند كليك ناقابل همه اينها را در كسري از ثانيه انجام دهيم بدون اينكه مجبور باشيم متحمل زحمت زيادي شويم يا مجبور باشيم از اين سر شهر به آن سر شهر برويم.  دوره دوره آسان شدن كارهاست و ما هم آدم هايي هستيم كه وقت سرخاراندن نداريم.

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/3/22  | ۱۱ | flightticket

تهيه بليط هواپيما در اينترنت

 

تهيه قيمت بليط هواپيما و رزرو هتل از طريق آژانس هاي هواپيمايي؛ سفر يكي از بزرگترين تغييراتي است كه مي توان در زندگي انجام داد و از آن لذت بسيار زيادي را كسب كرد، انتخاب جاي و شهر مناسب كه با روحيه شما مناسب باشد بسيار ضروري مي باشد، بسياري از مناطق باعث بالا رفتن روحيه و شادابي در افراد مي شود و مي توان در آن لذت بسيار برد و به بازسازي و بهسازي روحيه خود پرداخت.در ادامه روش تهيه بليط هواپيما ارزان از طريق آژانس هواپيمايي را براي شما شرح مي دهيم.

 ايران داراي وسعت بسيار خوبي است و داراي آب و هواي بسيار متنوعي بوده و اين امكان را براي افراد بوجود مي آورد تا قدرت انتخاب بسيار بهتري را داشته باشند. شمال و جنوب ايران به دريا منتهي مي شود و غرب ايران كوهستاني است و اگر مي خواهيد تجربه سفر به كوير را داشته باشيد ، استان هاي مركزي ايران اين فرصت را در اختيار شما قرار مي دهد.

هزينه سفر در ايران و يا خارج از كشور به طور مثال استانبول و تهيه بليط هواپيما استانبول بر حسب مسافت طي شده و نوع نياز و خواست شما از سفر تعيين مي شود و كاهش و افزايش آن با توجه به انتخاب هايي كه داريد مي تواند تغيير كند، البته نوع منطقه اي كه قصد سفر به ان را داريد بسيار مهم است.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/3/22  | ۱۱ | flightticket

تجربه خريد بليط هواپيما بين المللي

سفر يكي از زيباترين قسمت هاي زندگي مي باشد كه شما را با تجربيات بسيار زيادي مواجه مي كند براي همين خاطر بايد در مورد مواردي كه ممكن است در سفر به آن احتياج داريد، حساس باشيد.

رزرو هتل و تهيه بليط براي سفرهاي داخلي و خارجي يكي از مهم ترين مواردي مي باشد كه ممكن است در روز هاي خاصي از سال براي شما اهميت چندين برابر پيدا كند. به طور مثال شما براي سفرهاي داخلي مانند تهيه بليط كيش مي بايست ابتدا بليط هاي خود را بل از هر چيزي رزرو كنيد تا در زمان شلوغي سفرهاي داخلي با مشكل بليط مواجه نشويد و اين امر به سادگي با انتخاب درست مي تواند انجام شود اما در اين پست به معناي انتخاب درست مي پردازيم كه چه رزروي را مي توان انتخاب درست ناميد.

شروع اين مطلب را با مثالي شروع مي كنيم تا بتوانيد تمامي مشكلاتي را كه ممكن است براي شما به وجود بيايد را درك كنيد:

شما قصد سفر داخلي و يا خارجي را داريد، سفر خارجي شما به استانبول مي باشد و شما بليط استانبول را رزرو مي كنيد براي سفري و تمامي برنامه هاي خود را تنظيم ميكنيد كه به سفر برويد. ابتدا به ترمينال، راه آهن يا فرودگاه رفته و متوجه مي شويد كه پرواز، قطار و يا اتوبوس شما آماده نيست و نرسيده است. بطور مثال هواپيما را در نظر مي گيريم؛ بعد از چند ساعت هواپيما رسيده و  بليط خارجي ارزان قيمت خود را در دست داريد و شما متوجه مي شويد تا آماده سازي مجدد بايد براي مدتي ديگر صبر كنيد. وارد هواپيما شده و مي‌بينيد كه تصور شما از هواپيما با سرويسي كه دريافت مي‌كنيد زمين تا آسمان فرق دارد!

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/3/22  | ۱۱ | flightticket

سفر و شرايط تهيه بليط هواپيما خارجي

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان براي هر قسمت از دنيا به طور مثال بليط ارزان استانبول را در كوتاه ترين زمان در حوزه بليط خارجي ارزان بخرند.  

در سامانه هاي خريد بليط هواپيما اينترنتي از تيك بان خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود. سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود به طور مثال كيش و تهيه  بليط هواپيما كيش ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت وارد شويد.

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان، رزرو هتل دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان را در كوتاه ترين زمان بخرند. در سامانه هاي خريد اينترنتي بليط هواپيما خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود.

سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت وارد شويد.

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/3/22  | ۱۱ | flightticket
خريد اينترنتي بليط هواپيما
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 24
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 1134

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان