خريد اينترنتي بليط هواپيما

خريد اينترنتي بليط هواپيما

بليط هواپيما براي سفر به ايران

CNN در بخش مربوط به سفر مقاله‌اي تازه‌اي منتشر كرده و با ارائه‌ي عكس‌هايي از محمدرضا دميري، دلايل سفر به ايران را به زيبايي به تصوير مي‌كشد، اين عكس‌ها از شهرهاي مختلف ايران گرفته شده و گوشه‌اي از زيبايي‌هاي آن را به نمايش گذاشته‌ مي‌شود. نشريه‌ي CNN Travel با نمايش اين عكس‌ها بسياري از مخاطبان خود را در سراسر جهان مشتاق سفر به اين شهرهاي ايران مي‌كند.

بليط هواپيما  به شيراز؛ شهر شاعران

عكس‌هاي اين عكاس به خوبي غناي فرهنگ ايران را به نمايش مي‌گذارد؛ يكي از شهرها و بهتر بگوييم دلايل سفر به ايران به گفته‌ي CNN مي‌تواند بازديد از شهر شيراز باشد، شهري كه به شهر شعر و شاعري معروف بوده و محل زندگي بسياري از ادبيان به نام ايران و حتي جهان همچون حافظ و سعدي است.

بليط هواپيما به عالي قاپو؛ اصفهان

در منطقه‌ي تاريخي نقش جهان، اين عمارت شگفت‌انگيز قرار گرفته است. اين عمارت شش طبقه دارد كه از هر جهت تعداد طبقات آن متغير به نظر مي‌رسد؛ يكي از بخش‌هاي جالب اين عمارت، اتاق موسيقي است كه در زمان ساخت شيوه مخصوص معماري آن بسيار جالب و منحصر به فرد بوده  و هنوز هم سبب حيرت بازديدكنندگان مي‌شود.

بليط هواپيما به ارگ كريم خاني؛ شيراز

 

قدمت اين قلعه به قرن 18 ميلادي باز مي‌گردد كه در آن زمان در مركز شهر قرار گرفته بود؛ معماري ويژه، نورپردازي آن بسيار جالب توجه است؛ در صورت سفر به اين شهر و بازديد از ارگ از حمام ايراني اين مجموعه‌ نيز ديدن كنيد.

بليط هواپيما به برج آزادي؛ تهران

ين برج به گونه‌اي از نمادهاي تهران نيز به شمار مي‌رود كه در دهه‌ي 70 ميلادي ساخته شده است؛ طراحي و معماري خاص اين برج آن را بسيار چشم‌نواز كرده و از آثار ديدني شهر تهران به شمار مي‌رود.

بليط هواپيما به چشمه‌هاي باداب سورت؛ مازنداران

 

چشمه‌هاي منحصر به فرد كه از آن چند نوع بيشتر در جهان وجود ندارد؛ اين چشمه‌ها سرشار از نمك و سولفور بوده و به اين ترتيب رنگ خاصي دارد و با انعكاس آسمان در آن چشم‌اندازي زيبا را پيش چشم هر بيننده‌اي مي‌آفريند.

بليط هواپيما به خانه‌ي بروجردي‌ها؛ كاشان

در دهه‌هاي گذشته خانه‌هاي ايراني داراي معماري خاصي بودند كه امروزه سبب شده تا به عنوان ميراث فرهنگي و آثاري ديدني به شمار آيند. قدمت اين خانه در كاشان به قرن 19 باز مي‌گردد و از زيباترين ديدني‌هاي شهر كاشان به شمار مي‌رود.

بليط هواپيما به باغ دولت آباد؛ يزد

معماري ويژه‌ي باغ‌هاي ايراني در سراسر جهان معروف بودن و در شهرهاي مختلف ايران مي‌توانيد نمونه‌هاي مختلفي از آن را بيابيد؛ باغ دولت آباد در يزد يكي از آنها است كه قدمت آن به قرن 18 بازمي‌گردد و در كنار معماري باغ ايراني، ساختمان و يا همان كوشك باغ نيز از سيستم تهويه‌ي طبيعي هوا بهره برده است.

بليط هواپيما به درياچه‌ي نمك، مرنجاب

بخش عمده‌اي از مساحت ايران را كوير تشكيل داده است و امكاني عالي براي ديدن طبيعت خاص و نيز شب‌هاي پرستاره به شمار مي‌رود؛ درياچه‌ي نمك مرنجاب مي‌تواند مقصدي عالي براي يك مسافرت بهاري به شمار آيد. همچنين در طول روز نيز مي‌توانيد از پياده‌روي بر روي شن تپه‌هاي روان منطقه لذت ببريد.

اگر مشتاق ايرانگردي و سفر به ايران هستيد و يك طبيعت گرد يا اهل سفريد كه داخل ايران زندگي ميكنه، براي يافتن بليط هواپيما شهر مورد نظر خودتون به قسمت پرواز داخلي سايت ما مراجعه نماييد و اگر در ايران زندگي نميكنيد در قسمت پرواز خارجي براي يافتن بليط هواپيما خود تلاش كنيد.

منبع: خريد اينترنتي بليط هواپيما

 

ادامهـ مطلبـ
| ۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۸:۲۶ | رضا رمضاني
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
خريد اينترنتي بليط هواپيما
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان