خريد اينترنتي بليط هواپيما

خريد اينترنتي بليط هواپيما

تخته سواري آتش‌فشاني در نيكاراگوئه

نيكاراگوئه با ۶ ميليون جمعيت، بزرگ‌ترين كشور آمريكاي مركزي و با پايتخت ماناگوآ از كشورهاي غني، باشكوه و مملو از جذابيت‌هاي گردشگري و ديدني است. با خريد بليط هواپيما  نيكاراگوئه خواهيد ديد كه اين كشور براي هر سليقه‌اي جاذبه مخصوص دارد. سواحل اقيانوس آرام، جنگل، تنوع جانوري، درياچه، آبشار، آتش‌فشان فعال، شهرهاي تاريخي و مردم مهربان و خونگرم از دارايي‌هاي نيكاراگوئه محسوب مي‌شوند.

تجربه متفاوت تخته سواري آتش‌فشاني در نيكاراگوئه

نيكاراگوئه از مقاصد مهم گردشگري در آمريكا است كه مسافران مي‌توانند سفر بدون نياز به ويزا و تنها با خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه را تجربه كنند و از جزاير چشم‌گير و ديگر اماكن ديدني آن لذت ببرند و سفري هيجان‌انگيز را تجربه كنند.

سرو نگرو

با تهيه بليط هواپيما نيكاراگوئه و سفر به آن حالا نوبت ديدار از سرو نگرو (Cerro Negro) است كه در منطقه‌اي روستايي در ۲۵ كيلومتري شمال شرقي لئون قرار دارد و تاريخ شكل‌گيري آن به آوريل ۱۸۵۰ مي‌رسد. اين آتش‌فشان از آن موقع تا الان يكي از فعال‌ترين آتش‌فشان‌هاي نيكاراگوئه بوده است. سرو نگرو بزرگ‌ترين مخروط خاكستر است و چون سياه‌رنگ است، آن را تپهٔ سياه يا كوه سياه مي‌نامند. دامنه‌هاي اين آتش‌فشان شيب‌دارند و به دليل فعاليت‌هاي مداوم آتش‌فشاني عاري از هرگونه پوشش گياهي اند.

كلمه‌ي آتش‌فشان در زبان انگليسي (volcano) است كه در اصل از اسم الهه‌ي رومي آتش (Vulcan) گرفته‌شده است. ورزش خطرناك تخته سواري روي آتش‌فشان در سال ۲۰۰۴، در سرو نگرو اختراع شد.

باوجود اينكه سالانه بيش از 1 ميليون گردشگر به اين كشور مي‌روند اما نيكاراگوئه هنوز هم سرزميني ناشناخته است. اگر شما هم جزو نفراتي هستيد كه به دنبال سفرهاي هيجان‌انگيز هستند، پيشنهاد ما خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه است.

تخته سواري بر روي كوه آتش‌فشاني “سرو نگرو” گردشگران زيادي را به‌سوي نيكاراگوئه مي‌كشاند. هتل‌هاي جديد و چشمه‌هاي آب‌معدني نيز سبب گذران تعطيلاتي عالي خواهد بود و مكاني جذاب و جالب براي گردشگراني است.

شايد بعضي‌هايتان در مورد ورزش تخته سواري يا اسكي روي شن مواردي را شنيده‌ باشيد كه اين فعاليت در اطراف آتش‌فشان انجام مي‌گيرد و مي‌توانيد با خريد بليط هواپيما و رفتن به اين مكان هيجان خود را بالاتر ببريد و تمام عمر در ذهنتان حك شود.

اسكيت سواري

شما كه به اسكيت سواري علاقه داريد، پس بهتر است اسكيت را در دهانه آتش‌فشان امتحان كنيد! كوه آتش‌فشاني فعال سرو نگرو يك امروزه به‌صورت شبانه‌روزي محلي براي اسكيت سواري آتش‌فشاني تبديل گشته واست. شما مي توانيد با سوارشدن يا خوابيدن روي تخته چوبي از شيب پايين بياييد. ابتدا بايد با خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه برويد و از كوه ۲۳۸۸ فوتي و صخره‌هاي لغزان بالا برويد و سپس مانند اسكي‌بازها روي تخته‌ها ايستاده و يا روي آن دراز بكشيد و با سرعت ۳۰ كيلومتر در ساعت به پايين برويد، كه حدود يك ساعت طول مي‌كشد، مطمئناً براي اينجا رفتن بايد قلبي قوي داشته باشيد.

آرني يكي از اولين نفرات هيئت‌مديره آتش‌فشان در سال 2004 به همراه پسر دوساله‌اش، دياگو به اين ماجراجويي پرداختند. امروزه نيز گروه‌هاي گردشگري خوبي براي صعود به اين آتش‌فشان وجود دارند. بعد از خريد بليط هواپيما و رسيدن به آنجا پيشنهادي به شما دارم كه سعي كنيد در اوايل صبح برويد، چون لئون منطقه‌اي بسيار گرم است، در ساعات ديگر از روز آفتاب اذيتتان مي‌كند. ديدن مسير بازگشت زماني كه به بالا مي‌رسيد، وحشتناك است.

علاوه بر خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه بايد كوله‌پشتي نيز به همراه داشته باشيد كه شامل آرنج‌بند، زانوبند و بند سورتمه باشد. مطمئن شويد كه تن‌ها آب قبل از صعود نوشيده‌ايد و بطري ديگري هم به همراه داريد. كفش‌هاي مناسبي پوشيده و بندهايش را محكم بسته‌ايد. (جوراب هم شديداً توصيه مي‌شود)

در CNN فهرستي از مناطق آورده شده كه قبل از مرگ بايد تجربه كنيد، قطعاً تخته سواري در كوه آتش‌فشان يكي از اين‌هاست. مسير صعود تا آتش‌فشان داراي منظره بسيار ديدني و پرپيچ‌وخم است. بسيار مراقب باشيد كه در اين منطقه به‌شدت باد مي‌وزد. چون اقدامي خطرناك است، با گوش دادن به راهنماي خود و نگه‌داشتن دستمال مقابل صورت خود لذت خواهيد برد. عكس گرفتن در اين شرايط به‌هيچ‌عنوان فراموش نشود.

آتش‌فشان نيكاراگوئه چون در هر شرايطي وجود دارد، از فعال گرفته تا آرام، مهاجران اسپانيايي اوليه از اينجا به‌عنوان “دروازه دوزخ” ياد مي‌كنند، داراي حفره‌هاي آرام، باشكوه، سبز است. شما مي‌توانيد روي دامنه پياده‌روي كنيد، در درياچه‌هايش شنا كرده و از لبه به عمق آتش زيرچشمي نگاه كنيد. اما مطمئن باشيد يكي از بهترين راه‌هاي كشف زيبايي اين آتش‌فشان اسكي است. پس هنگام خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه اسكي روي برف و شن را فراموش كرده، اين ورزش پرماجرا را تجربه كنيد.

در روزهاي گذشته، مردم محلي از آتش‌فشان با تشك‌هاي قديمي يا اسكي بوردها عبور مي‌كردند. اين روند چند سال پيش با اختراع اسكي روي ماسه شروع شد. ماجراجويي در اين موارد بجاي آدرنالين بيشتر، سرگيجه مي‌آورد.

همان‌طور كه مسير را ادامه مي‌دهيد، گاز از پايين ديده مي‌شود، بوي غليظ گوگرد به مشام مي‌رسد. چون گازها سمي هستند، بازديدكنندگان تنها به مدت پنج دقيقه مي‌توانند آنجا بمانند. با خريد بليط هواپيما نيكاراگوئه گامي مهم برمي‌داريد تا هيجان واقعي را با زيرچشمي نگاه كردن به دود سياه و لبه پايين و دهانه اعماق تيره و قرمز استخر گدازه‌هاي پرسوزش و منظره فوق‌العاده‌اي از درياچه نيكاراگوئه، درياچه تاهو و بخار و بوي گوگرد با خارج شدن گازها از سوراخ‌هايي كه در زمين با چشم‌اندازي عالي را تجربه كنيد.

ر اين آتش‌فشان بسيار فعال، شما مي‌توانيد سه مايل راه برويد و يا ميني‌بوسي از مركز تحقيق آتش‌فشان (كه چندين صفحه‌نمايش از محيط‌زيست، تاريخ و جغرافيا را دارد) تا گدازه‌هاي دهانه سانتياگو را نشان دهد، كرايه كنيد.

منبع: خريد اينترنتي بليط هواپيما

 

ادامهـ مطلبـ
| ۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۵:۵۳ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
خريد اينترنتي بليط هواپيما
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان