خريد اينترنتي بليط هواپيما

خريد اينترنتي بليط هواپيما

بليط هواپيما سنت پترزبورگ و آشنايي با بهترين بازارهاي آن

آشنايي با بهترين بازارهاي سنت پترزبورگ

اگر بليط هواپيما  سنت پترزبورگ را خريداري كرده و قصد سفر به اين شهر را داشته باشيد، حتماً در كنار گشت‌وگذار و ديدار از جاذبه‌هاي اين شهر قصد خريد كردن براي خود و يا خريد سوغاتي را نيز خواهيد داشت. بهترين راه براي اين كار مراجعه به يكي از بازارهاي اين شهر و مشاهده اجناس آن‌هاست. بايد بدانيد كه شهر سنت پترزبورگ تنها جاذبه تاريخي نداشته و ازنظر بازار نيز كم ندارد و مراكز خريد و بازارهاي گوناگوني در اين شهر وجود دارند كه شما مي‌توانيد براي خريد به هركدام از اين بازارها مراجعه كنيد.

در اين مطلب سعي شده است كه به بهترين بازارهاي سنت پترزبورگ پرداخته شود تا اگر زماني بليط هواپيما سنت پترزبورگ را خريداري كرديد، يكي از بازارهايي را كه در ادامه همين مطلب به آن‌ها اشاره خواهد شد، براي خريد انتخاب كرده و اجناس موردعلاقه خود را از اين بازار خريداري كنيد.

بازديد از يكي از بازارهاي متعدد سنت پترزبورگ بهترين راه براي تجربه فرهنگ محلي و آشنايي با آن مي‌باشد. پس بليط هواپيما سنت پترزبورگ و خريد از بازارهاي آن را از دست ندهيد.

در ادامه چند مورد از بهترين بازارهاي شهر سنت پترزبورگ براي خريد اجناس محلي و سوغاتي‌هاي اصل اين شهر، براي شما آورده خواهد شد. پس ليوان قهوه يا چايي خود را آماده كرده و در ادامه با سايت ما همراه باشيد.

بازار سنوي (Sennoy)

بازار سنوي، بازاري مخصوص خرده‌فروشان بوده و در قلب مركز تاريخي سنت پترزبورگ قرار گرفته است. رسيدن به اين بازار راحت بوده و تنها 5 دقيقه با پاي پياده از ايستگاه مترو در سنايا (Sennaya) يا همان سادوياوا (Sadoyava)، فاصله دارد. اين بازار به خاطر كيفيت ميوه‌ها و سبزيجات خوشمزه خود و همچنين گوشت تازه از مزرعه‌هاي منطقه لنينگراد، مشهور و شناخته شده است.

اين بازار يكي از قديمي‌ترين بازارها در سنت پترزبورگ بوده و تاريخ تأسيس آن به قرن هجدهم ميلادي برمي‌گردد كه در آن زمان علف خشك و حصير در آن معامله مي‌شد. اگر پس از خريداري بليط هواپيما سنت پترزبورگ، قصد خريد ميوه و سبزيجات را داريد، حتماً سري هم به اين بازار بزنيد.

آدرس: سنت پترزبورگ، بلوك 4a، خيابان موسكوسكي (Moskovsky Prospekt)

شماره تلفن تماس: +7 812 310-12-09

بازار پوليوستروفسكي (Polyustrovskiy)

اين بازار به مدت بيش از نيم‌قرن است كه در گوشه خيابان‌هاي كونداراتيف (Kondratieff) و پوليوستروفسكي (Polyustrovskiy) قرار گرفته و از يك بازار كوچك كشاورزي كه مناسب ناحيه‌هاي كاري است به يك مركز خريد واقعي تبديل شده است. در ناحيه اين بازار، يك بازار پرنده فروشي منحصربه‌فرد، تنها بازار خز و قلمروئي از قايق‌هاي ماهيگيري، تورها و دام‌هاي گوناگون مخصوص ماهيگيري، قرار دارد. شما نيز با خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ خواهيد توانست از اين بازار منحصربه‌فرد و دوست‌داشتني، ديدار كنيد.

آدرس: سنت پترزبورگ، بلوك 45، خيابان پوليوستروفسكي (Polyustrovskiy)

شماره تلفن تماس: +7 812 540 3039

بازار ماتسفسكي (Matsevskiy)

اين بازار يك بازار جدا بوده كه از آن مي‌توانيد تمامي اجناس موردنياز براي خانه خود را خريداري كنيد. پس از خريداري بليط هواپيما سنت پترزبورگ و مراجعه به اين بازار مي‌توانيد سبدهاي خود را از فرآورده‌هاي خوراكي مختلف، همانند ماهي تازه و گوشت محلي، شير و خامه، ميوه‌هاي لذيذ و گياهان معطر، پر كنيد. مطمئن باشيد كه در سفر خود به سنت پترزبورگ، اين بازار نيز ارزش بازديد و خريد كردن را دارد.

آدرس: سنت پترزبورگ، بلوك 52، خيابان نكراسوا (Nekrasova)

شماره تلفن تماس: +7 812 275 10 81

بازار اودلنايا فلي (Udelnaya Flea)

اين بازار درست در خارج ايستگاه مترو اودلنايا قرار دارد. افراد محلي جوان به اين بازار مراجعه مي‌كنند تا مخصوصاً سري به لباس‌هاي دست‌دوم بازار بزنند كه معمولاً بر روي پارچه‌اي بر روي زمين فروخته مي‌شوند. در اين بازار همچنين دست‌فروش‌هاي سالمند متعددي وجود دارند كه اجناس جالبي همانند اسباب و اثاثيه آپارتمان‌هاي باشكوه لنينگراد را به فروش مي‌رسانند. اگر دوستدار اين‌گونه اجناس هستيد، حتماً پس از خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ، به اين بازار نيز مراجعه كنيد.

آدرس: سنت پترزبورگ، ايستگاه قطار اودلنايا، خيابان اسكوبلفسكي (SKOBELEVSKIY)

بازار يونونا (Yunona)

يونونا يكي از بزرگ‌ترين بازارهاي سنت پترزبورگ بوده و تخصص اين بازار در فروش محدوده گسترده‌اي از اجناس مختلف است. از بين اين اجناس مي‌توان به وسايل خانگي، توليدات صوتي و تصويري، تجهيزات كامپيوتر و نرم‌افزار و لباس‌هاي ارزان‌قيمت، اشاره كرد. يونونا نخست به‌عنوان يك بازار سياه فعاليت مي‌كرد اما باگذشت زمان معامله در اين بازار متمدن گشته و غرفه‌هاي متعدد، برندهاي مشهور بين‌المللي و دكه‌هاي خياباني به آن اضافه شده و خريدوفروش آن را رونق بخشيدند. اگر قرار باشد كه پس از خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ به يك بازار مخصوص مراجعه كنيد، حتماً به بازار يونونا نيز سري بزنيد.

آدرس: سنت پترزبورگ، بلوك 35، منطقه اوليتسا مارشالا كازاكوا (Ulitsa Marshala Kazakova)

شماره تلفن تماس: +7 812 385 49 82

بازارهايي كه به آن‌ها اشاره شد در بين بهترين‌هاي سنت پترزبورگ قرار گرفته و افرادي كه بليط هواپيما سنت پترزبورگ را تهيه كرده و به اين شهر سفر مي‌كنند، معمولاً به اين بازارها نيز مراجعه مي‌كند. شما نيز مي‌توانيد در طول اقامت خود در سنت پترزبورگ، با توجه به سليقه شخصي خود به يكي از اين بازارها و يا همه آن‌ها، مراجعه كرده و خريد خود را انجام دهيد.

منبع: خريد اينترنتي بليط هواپيما

 

ادامهـ مطلبـ
| ۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۵:۴۱ | رضا رمضاني
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
خريد اينترنتي بليط هواپيما
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان