خريد اينترنتي بليط هواپيما

خريد اينترنتي بليط هواپيما

تهيه بليط هواپيما به صورت آنلاين و قوانين آن

يكي ديگر از فوايد پروازهاي صبح زود اين است كه به شما وقت بيشتري براي استفاده از سفرتان مي‌دهد. مطمئنا هر چه زمان زودتري به مقصد برسيد، روز طولاني‌تري داريد و مي‌توانيد مدت زمان بيشتري را به انجام برنامه‌هاي خود در سفر اختصاص دهيد.

واژه «پرواز چشم قرمز» (Red eye flight) كه درباره پروازهاي آخر شب است كه از غرب به سمت شرق مي‌روند نيز به همين مورد اشاره دارد. به طور مثال در سفرهايي كه شمالي جنوب است مانند تهران به كيش و بليط كيش اين موضوع به چشم نمي خورد و لي در پروازها به دليل حركت مسافر در جهت گردش خورشيد، مسافران شب كوتاه‌تري دارند و وقتي به مقصد مي‌رسند صبح است. اين موضوع علاوه بر اينكه باعث ارزان‌تر شدن بليط هواپيما مي‌شود، زمان بيشتري در مقصد به مسافر مي‌دهد و در وقتش صرفه جويي مي‌كند.

پرواز هاي Red eye معمولا گزينه بسيار مناسبي براي كساني است كه به سفرهاي كاري مي‌روند و برنامه‌هاي زيادي براي سفر خود دارند.

از آنجا كه پرواز در نيمه شب باعث كمبود خواب مي‌شود و خستگي مسافر را دو چندان مي‌كند، براي سفرهاي توريستي و تفريحي بهتر است بليط زمان‌هاي ديگر را بگيريد تا سفر خود را مثبت و باانرژي شروع كنيد.

نكات قابل توجه جهت خريد بليط

آژانس هاي مسافرتي مي توانند قبل از اين كه شما اقدام به خريد بليط نماييد آن را برايتان رزرو كنند شما ميتوانيد با مطالعه نكات قابل توجه جهت خريد بليط نسبت به خريد اقدام نماييد بابت رزرو كردن بليط هيچ هزينه از شما دريافت نمي شود ولي تا وقتي كه هزينه بليط را پرداخت نكنيد بليط براي شما قطعي نمي شود.

موضوع نكات قابل توجه جهت خريد بليط خارجي براي زماني مفيد است كه هنوز به برنامه سفر خود اطمينان نداريد ولي نگران افزايش قيمت بليط هستيد و يا براي اطمينان از جاي خالي برايتان مي توانيد از آژانس درخواست كنيد كه بليط را رزرو كنند تا آن بليط براي مقصدتان با همان قيمت محفوظ بماند در غير اين صورت ممكن است توسط اشخاص ديگر رزرو شود و شما نتوانيد بليط مورد نظر خود را خريداري نماييد.

مدت زمان حفظ بليط در سيستم رزرواسيون بستگي به قوانين ايرلاين و كلاس پروازي داشته و از چند ساعت تا چند روز ميتواند متغيير باشد كه اگر بعد از اين زمان هزينه بليط پرداخت نشود بليط شما كنسل مي شود و امكان خريد بليط براي ديگران ميسر مي شود.

اين نوع بليط براي دريافت ويزا و سفارت خانه ها نيز كاربرد دارد و شما ميتوانيد براي خريد بليط اقدام فرماييد.

 مناسبترين زمان براي خريد بليط

معمولا همه ايرلاين هاي دنيا كلاس هاي متفاوت پروازي و قيمت مختلفي دارند. بيشتر اوقات هر چه زود تر به خريدن بليط اقدام كنيد شانس بيشتري براي خريدن بليط ارزان داريد؛ از طرفي زماني كه بليط رفت و برگشت استانبول چارتر داريد شركت هاي هواپيمايي بر حسب زمان باقيمانده تا پرواز و سرعت خريد و پرواز هاي شركت هاي رقبا توي يك مسير به صورتي كلاس هاي پرواز را برنامه ريزي ميكنند كه با فروش بليط بتوانند حداقل صندلي خالي را داشته باشند.

در مواقعي خيلي كم ممكن است در روز هاي نزديك به پرواز مي توانيد اقدام به استعلام قيمت بليط هواپيما براي هريك از مسيرهاي داخلي مانند مشهد، كيش و يا خارجي نماييد و بليط هاي خيلي ارزان خريد كرده و توصيه ميشه وقتي برنامه سفر قطعي مي شود اقدام به خريد بليط كنيد كه خيالتان از جهت اينكه بليط شما محفوظ بماند راحت باشد و به مقدمات سفر خود بپردازيد.

ارزانترين زمان سفر

تلاش كنيد در صورتي كه شرايط  كار و مرخصي هايتان اجازه مي دهد براي سفرهاي خارج از كشور از تعطيلات طولاني مدت خوداري كنيد ولي اگر راهي جز استفاده از همين تعطيلات نداريد حتما بليط خود را ماه هاي قبل از پرواز خريداري كنيد. اي موضوع مي تواند براي خريد بليط قطار متفاوت باشد كه اين امكان را سايت ما فراهم كرده است.

براي سفر هايي كه مبدا و مقصد آن خارجي است بايد از تعطيلات مربوط به آن كشور ها هم  توجه كرده و دوري كنيد. در مجموع اواسط هفته مي توانيد بليط ارزان تري نسبت به بقيه روز ها پيدا كنيد.

منبع : خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۱:۲۵:۱۹ | رضا رمضاني
بليط خارجي ارزان، بليط هواپيما، بليط استانبول، بليط كيش، بليط خارجي، بليط رفت و برگشت استانبول چارتر، قيمت بليط هواپيما، خريد بليط قطار،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
خريد اينترنتي بليط هواپيما
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 7
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 1117

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان